Přeskočit na obsah

Společnost ARTGLASS s.r.o. byla založena třemi společníky v roce 1993 a za více než 30 let své existence se stala jedním z předních výrobců tradičních českých křišťálových svítidel a lustrů. Sídlem společnosti je Jablonec nad Nisou, malebné město na severu Čech, kterému se díky dlouholeté tradici zpracování skla přezdívá město skla a bižuterie. Čechy jsou proslulé výrobou krásných křišťálových svítidel již více než 300 let. K této tradici se hrdě hlásíme a vyvíjíme maximální úsilí pro to, aby si naše svítidla svým precizním zpracováním a jedinečným designem řadila mezi výrobky špičkové světové úrovně.

Příběh křišťálovýchých lustrů

Naším cílem je vytvoření unikátních, designových a kvalitních svítidel, která se stanou nepřehlédnutelným doplňkem Vašeho interiéru. Spokojení zákazníci jsou naší top prioritou, velký důraz tedy klademe na přívětivý zákaznický servis, komplexní poradenství a individuální přístup k zákazníkovi a jeho požadavkům. Naše svítidla jsou tedy tvořena nejen pro potěchu našich zákazníků, ale jejich precizní provedení a důkladně sledovaný výrobní proces zajistí jejich dlouhodobou a bezproblémovou funkčnost.

Práce se sklem vyžaduje obrovskou představivost, cit pro detail, preciznost, a především nadšení pro věc. Sklo nabízí nepřeberné možnosti ve zpracování a umožňuje jednotlivým svítidlům vdechnout nezaměnitelného kouzlo a originalitu. Lom světla a barevné odlesky v sobě skrývají dech beroucí podívanou, která se nikdy neomrzí a vždy nabídne potěchu pro oko. Nechte se stejně jako my unést pohledem na naše svítidla, která jsou precizně navržená tak, aby všech úhlů a při denním i umělém světle nabízela nezaměnitelnou podívanou. Máme to štěstí, že naše práce je pro nás více než zdrojem obživy, především posláním. Jako pokračovatelé více než 300 leté české tradice zpracování skla si klademe za cíl zachovat světový věhlas našich křišťálových lustrů a děláme pro to maximum.

Vyberte si tedy z naší nepřeberné nabídky svítidlo, které bude nejbližší vašemu srdci. V případě, že si z naší nabídky nevyberete, kontaktujte nás přímo, ať už na telefonním čísle +420 483 369 111, emailu info@artglass.cz nebo navštivte naši provozovnu v Jablonci nad Nisou, my Vám navrhneme a vyrobíme jedinečné svítidlo na míru Vašim požadavkům.